Pomoc

Vítejte!

Tato komunita je pro profesionály a nadšence našich produktů a služeb.
Sdílejte a diskutujte o nejlepším obsahu a nových marketingových nápadech, budujte svůj profesionální profil a společně se staňte lepším obchodníkem.

Tato komunita je určena pro profesionály a nadšence našich produktů a služeb. Sdílejte a diskutujte o nejlepším obsahu a nových marketingových nápadech, budujte svůj profesionální profil a staňte se lepším obchodníkem.

This community is for professional and enthusiast users, partners and programmers. You can ask questions about:

 • jak nainstalovat Odoo na konkrétní infrastrukturu,
 • jak konfigurovat nebo přizpůsobit Odoo specifickým podnikovým potřebám,
 • jaký je nejlepší způsob použití Odoo pro konkrétní obchodní potřeby,
 • jak vyvíjet moduly pro vlastní potřebu,
 • specific questions about Odoo service offers, etc.

Než se zeptáte - nezapomeňte hledat podobnou otázku. Otázky můžete vyhledávat podle názvu nebo značek. Je také v pořádku odpovědět na vlastní otázku.

Vyhněte se prosím kladení otázek, které jsou pro tuto komunitu příliš subjektivní a argumentační nebo nejsou relevantní.

Měli byste se ptát pouze prakticky odpověditelné otázky na základě skutečných problémů, kterým čelíte. Diskutování, nekonečné otázky snižují užitečnost tohoto webu a vytlačují další otázky z přední stránky.

Chcete-li zabránit tomu, aby byla vaše otázka označena a případně odstraněna, vyhýbejte se subjektivním otázkám, kde ...

 • každá odpověď je stejně platná: “Jaké je vaše oblíbené ______?”
 • your answer is provided along with the question, and you expect more answers: “I use ______ for ______, what do you use?”
 • tohle není žádný skutečný problém, který by měl být vyřešen: “Jsem zvědavý, jestli se ostatní lidé cítí jako já.”
 • dostáváme otevřenou hypotetickou otázku: „Co kdyby se ______ stalo?“
 • jsou ty řeči maskované jako otázka “________ akorát otravuje, nemám pravdu?”

Pokud zapadáte do některého z těchto příkladů nebo pokud máte motivaci k položení otázky „Chtěl bych se zúčastnit diskuse o ______“, neměli byste se ptát zde, ale na našich seznamech adresátů. Pokud je však vaše motivace „Chtěl bych, aby mi ostatní vysvětlili ______“, pak jste pravděpodobně v pořádku.

(Výše uvedená část byla upravena z FAQ Stackoverflow.)

Navíc:

 • Odpovědi by neměly přidávat ani rozšiřovat otázky. Místo toho buď otázku upravte, nebo přidejte komentář k otázce.
 • Odpovědi by neměly komentovat jiné odpovědi. Místo toho přidejte komentář k ostatním odpovědím.
 • Odpovědi by neměly jen odkazovat na jiné otázky. Místo toho přidejte poznámku s poznámkou k otázce "Možný duplikát ...". Je však v pořádku zahrnout odkazy na další otázky nebo odpovědi, které poskytují relevantní doplňující informace.
 • Odpovědi by neměly poskytovat pouze odkaz na řešení. Místo toho poskytněte textový popis řešení do své odpovědi, i když je to jen kopie / vložení. Odkazy jsou vítány, ale měly by doplňovat odpovědi, odkazovat zdroje nebo doplňující čtení.

Odpovědi by neměly přidávat ani rozšiřovat otázky. Místo toho buď otázku upravte, nebo přidejte komentář.

Odpovědi by neměly komentovat jiné odpovědi. Místo toho přidejte komentář k ostatním odpovědím.

Odpovědi by neměly poukazovat pouze na jiné otázky. Místo toho přidejte komentář označující „Možný duplikát ...“. Je však v pořádku zahrnout odkazy na další otázky nebo odpovědi poskytující relevantní doplňující informace.

Odpovědi by neměly poskytovat pouze odkaz na řešení. Místo toho poskytněte textový popis řešení do své odpovědi, i když je to jen kopie / vložení. Odkazy jsou vítány, ale měly by doplňovat odpovědi, odkazovat zdroje nebo doplňující čtení.

Odpovědi by neměly začít debaty. Tyto komunitní otázky a odpovědi nejsou diskusní skupinou. Vyhněte se, abyste ve svých odpovědích pořádali debaty, protože mají tendenci oslabovat podstatu otázek a odpovědí. Pro krátké diskuse použijte komentář.

When a question or answer is upvoted, the user who posted them will gain some points, which are called "karma points". These points serve as a rough measure of the community trust to him/her. Various moderation tasks are gradually assigned to the users based on those points.

Pokud například položíte zajímavou otázku nebo poskytnete užitečnou odpověď, váš příspěvek bude hlasováním posunut nahoru. Na druhou stranu, pokud je odpověď zavádějící - bude hlasováním posunut dolu. Každým kladným hlasem získá 10 bodů, každý hlas proti odečte 10 bodů. Limit je 200 bodů denně, které lze nashromáždit za otázku nebo odpověď. Tabulka uvedená na konci vysvětluje požadavky na reputaci bodů pro každý typ úkolu moderování.

Cílem tohoto webu je vytvořit relevantní znalostní základnu, která by odpovídala na otázky týkající se Odoo.

Zkušení uživatelé tohoto webu mohou proto upravovat otázky a odpovědi jako wiki stránky, aby se zvýšila celková kvalita obsahu znalostní báze. Taková oprávnění jsou udělována na základě uživatelské karmy: budete mít možnost udělat totéž, jakmile bude vaše karma dostatečně vysoká.

Pokud tento přístup není pro vás, respektujte prosím komunitu.

Zde tabulka s výsadami a úrovní karmy